Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cSuwwi

    aktív tag

    válasz DM-Fan #899 üzenetére

    Nekem 2db 20EARS van benne, de néztem egy seagate 2TB-ssal is. Az hogy nincs a támogatottsági listán semmit nem jelent. Sima sata2-es winyó kell bele (2.5, vagy 3.5").
    WDIdle nálam is beállítva. Ha nem egyformák a winyók akkor a raides használat talán nem annyira jó, én ezért vettem bele 2 egyformát.

    A gépem alaplapja is kényeskedő, vettem direkt olyan ramot amit támogatnak, hibázott a memóriatesztnél. Mondom szar a ram, megesik. Vettem még egy párat. Azzal is hibázott...
    Eladtam mindkettőt, vettem olyat amit nem támogat, azóta nincs gond. Ennyi a támogatásról :D

    Bármilyen router jó neki, csak összedugod vele, állítasz neki ipcimet és használod. Windowsos gépen használja a megosztást, külső elérésre én belőttem egy sftp-t rá, mert felcsatolható meghajtóként, az ftp kicsit elavult sztem.
    A tűzfalat a routeren kell beállítanod. De mivel linux az alapú, iptablessel biztos lehet bohóckodni rajta.
    Ékezetessel semmi gond. Android/IOS támogatásról nem tudok, lehet hogy van valami csomag erre. De alapból sztem nincs benne ilyen.

    Ennyi pénzért jó cucc, de nem kell tőle csodákat várni. 1080p-s mkv-kat nekem jól visz gigabites hálón (gépen megnyitom a nasról tallózva, és TV-n nézem)

Új hozzászólás Aktív témák