Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Na végre! Már kétségbe voltam esve, hogy egyedül vagyok innen. :)
    Szoktam találkozni magyarokkal, de sokan nagyon kezdők voltak még. Tegnap viszont összefutottam Csibével, ő már 34-es ha jól emlékszem. És ő is ph-s. Nem valamelyikőtök Csibe egyébként? :)

    Nekem nagyon tetszik a tegnapi update. Apróság, de a főmenü színvilága is sokkal jobb lett most. Viszont Stroker annyira nem nyerte el a tetszésemet. Túl nagy a cd a molotov-on. Nagyon ésszel kell használni. Viszont ha kisebb lenne akkor meg az egész map állandóan tűzben égne mert mindenki dobálná.

    Tegnap saját káromon megtanultam, hogy Red Eye füstgránátja eloltja a tüzet, de csak egy részét, nem az egészet. Mert én beledobtam a tűzbe a smoke gránátot, és szaladtam is, de a közepébe dobtam, és a széle nem aludt ki. Meg is haltam.

    Az új map nagy, és nagyon nyílt. Nagyok rajta a terek. Vassili-nak kedvezni fog ez a pálya szerintem. Egy Stopwatch-ot játszottam rajta, gyorsan nyertük. Szóval sok tapasztalatom még nincs.

    Volt némi megtakarított creditem tegnap, de mind elköltöttem az új ládára amit creditből lehet venni. Nyitottam kb 30-35-öt, de nem nagy sikerrel. Az új fajta kártya nem is esett.

    Logitech-es kártya mellé van még Alienware-es is, az is ingyenes. Csak most nem tudom linkelni, ha nincs meg esetleg, keressetek rá google-ba, hogy "Alienware Dirty Bomb Loadout" úgy azt hiszem kidobja.

    Hányas szintűek vagytok? Én 14 (és fél)

    Írtam egy (jelenleg) 4 oldalas bemutatót a játékról logout-ra, hogy népszerűsítsem itt is kicsit. Na a tegnapi update annyi újdonságot hozott, hogy írhatom át elég rendesen. Pedig már kész voltam. Arra vártam már csak, hogy megjelenjen a cikk. :)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák