Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Spet #4709 üzenetére

    ha nem időre (értsd HÁZI itt a topikon), hanem helyezésre megyek akkor van, hogy poénból kiütöm..., de most aktuálisan rásodródtam>DNF

    _________________
    2x lefagyott a cuccos(játék), mikor töltés közben (jam session új pálya az előzőről ) üzenetet küldtem a GFWL kliensen keresztül... ejj...
    meg olyat ccsinál, hogy ,,ledobja magáról az aktív ablakoz: nyomom mint állat egyszer csak az sc billles menü jön elő, megynyomom ,,újból">>semmi, csak arra reagál, ha alt tab-ozok egyet, s maj visszalépek az ablakába...

    Valami hozzászólás?
    -----------------------------------------
    (#4707) mpierre azt ki lehet kapcsolni.., de egyszer engem is -mintha fekete jok lenne- körpályára állított: egy spines résznél nagy tempóval mentem felé> kézifék + kormány, és szabályosan elcsúsztatta az első kelreket, a külső íven, mikozben a hátsó kerék a közepén volt a spinnek, és előrét nyomtam...
    _________________________________________
    betelt a ,,barátság listám""...

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák