Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Worlon

    csendes tag

    Nálunk már passzív optika van, hála a jó égnek, így talán áramszünetekre nem olyan érzékeny, kivéve a gépem :D És talán az eszközök is normálisabbak.

    Nekem lassan 2 hónapja van DIGI Topnetem, leírom tapasztalataimat:

    Indulás nehézkes volt, mivel ha 10Mb feletti sebességgel töltöttem fel, akkor szakadt.
    A 2. hibabejelntésem után jöttek ki (1. után is jöttek volna, csak nem akartam esetleg 5000-t kifizetni), és közölték, hogy a kiszállás ingyenes, mert tényleg náluk lehet a bibi.
    Másnap ki is jöttek, és 10 perc munka után ment a net tökéletesen.
    Azóta 1x volt olyan, hogy megszakadt és kb 10 percig nem tudtam vissza lépni. Jelszót nem fogadta el. Viszont utána 2 órán át 25 helyett majd 40Mb-el ment a feltöltésem.
    Játék is csak 1x dobott ki, mivel 100 felett volt a pingem, de nem biztos h net miatt.
    Le és feltöltésem MINDIG a maximumon megy. Lassulásokat nem tapasztalok.
    Na és az ár... ADSL 8Mb/0.5Mb havi 12.900 volt (T-cumi), ez meg 4500Ft.
    Szóval DIGI-t mindenkinek!!!!

    Számos más ismerősömnek is DIGI-je van, van akinek már 4 éve, és mindenki maximálisan elégedett vele.

    Aki meg atomstabil netet akar az fizesse meg. Ezek polgári felhasználásúak, nem üzleti. Aki azt akar az valóban bérelt vonalon tolja.

    És persze az idény jellegű frissítések, karbantartások esetleg szolgáltatás kimaradással járnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák