Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • YiZo

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy olyan problémával kapcsolatban lenne szükségem tanácsra, hogy a héten bekötötték a diginet 200/100 Mb/s-os csomagját, és kaptam hozzá egy Huawei Echolife HG8247H típusú wifis routert/modemet? (modemként viselkedik, de a netes specifikációja szerint router is, wifi antenna is van rajta kettő, alján wifi SSID, passsok) , aminek a login felületét nem tudom behozni semilyen IP címen. Azért szteretném elérni, mert nincs alapból bekapcsolva a wifi funkció, és el szeretném indítani, illetve dhcp-t konfigurálni ha tud, hogy több gépet hálózatba kössek. Elvileg kéne ilyeneket tudnia. Jelenleg átmenetileg egy D-link DIR-655 router van utánakötve, de ezen csak 60Mb/s sebesség jön wifin, és 130 vezetéken, pedig gigabites (ezt sem értem igazán). Ha pedig direkbe kötöm a gépemet a Huawei-vel akkor jön rendesen a 215 Mb/s és miden oké, de ebben az esetben ugye másik gépet már nem tudok hálózatba tenni a pppoe miatt. Próbáltam amúgy de nem enged két géppel becsatlakozni a digi egy időben. Próbáltam azt is, hogy manuálisan megadok IP-t a gépemnek és direktbe kötöm a huawei-vel, de csak nem találom az admin panelt semilyen átjárón. Van erre valami megoldás szerintetek? köszi előre is

    Fotó, grafika, videó.. miegymás

Új hozzászólás Aktív témák