Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsa74

    tag

    válasz spammer #20498 üzenetére

    Üdv!
    Eddig nem szóltam hozzá, mert mindent megtudtam a hozzászólásaitokból. Erre reagálnom kell. 10-en X évig upc előfizető voltam. 3 éve váltottam Diginek az előfizetésére. Max tv (HBO nélkül, digi filmel), topnet és 200-as teló. 1 éve járt le a hűségem és semmilyen formában nem tudtam elintézni, hogy újra hűségbe kerüljek velük. Ők is megnézték, sosem volt egyetlen percnyi fizetési késésem, mégsem tudtam elintézni. Erre kértem, hogy 24 órán belül szüntessék meg a szolgáltatásukat irányomban, mert megrendeltem a upc trio L csomagot és jönnének bekötni. A upc már másnap jött, de voltak problémák. Nem tudom mi (nem értettem miről beszéltek), de mondták a régit szüntessem meg, mert így nem megy. Tegnapra sikerült elintézni. Nem hazudok, kb tízszer hívtak a digitől az elmúlt 24 órában, hogy adnak ilyen meg ilyen kedvezményt. Nevetségesnek tartom, hogy ilyen helyzetben, rögtön tudtak volna kedvezményeket adni. Ez az üzletpolitika nálam kiverte a biztosítékot. Le kell mondanom valamit, hogy 3 hónap múlva lehessek akcióba. De ők tudják. Minket elveszítettek, főleg azért mert egy évig hitegettek, hogy lehetek majd akcióban. Teszem hozzá, én leszarom, hogy a digi 2000-el olcsóbb a net sebességben, de a HD csatorna kiosztásban messze le vannak maradva. Pedig a digi netje úgy emlékszem sosem szakadt meg. Sosem volt vele gondom. Az upc már más tészta.

    [ Szerkesztve ]

    Off

Új hozzászólás Aktív témák