Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Varszegig #48866 üzenetére

    "Telekom szélessávú vezetékes hálózata" kifejezés elég vicces"

    Mihez képest.

    Más részt vagy rossz a T oldala, vagy baromi nagy fejlesztés van/lesz egy kis településen, értsd jelenleg 2000 mb/s opció is elérhető holott a városban még 100 mb/s- sincs. Szerintem ez nem valós infó.

    De ha igen, az azt jelentené, hogy viszik/hozzák az optikát, a környéken őszre kell végezniük.

    De kétlem, hogy egy kis településre, még ha komolyabb cégek is vannak oda vinnék az optikát...

    Amúgy ahol nincs 30-as net ott az is nagy előre lépés (vagy csak mikró volt meg egyebek), de a T filozófiája szerint mindenhol elérni a maximumot. Tehát egy réz hálózatnál 100 mb/s-t.

    A gond az, hogy jelenleg erre nincs meg a háttér, hiába van elméletileg 100-ra lehetőség, ha csak pl egy érpárt lehet bekötni... - Erre kiváncsi leszek jut-e ebből a fejlesztésből, vagy inkább vezetéket cserélnek.

    "Problem solved, szélessáv kész."
    Hát nem tudom, nálam ilyen durva eltérés sosem volt, de tény, hogy a "60"-at mér az már igen jó arány" felkiáltással volt a telefonos ügyintéző, ami ne vicceljünk már kategória...

    - Eleve két ér párról volt szó...

    Vannak azért gondok T-nél nem arról van szó.

    Csak, ha olyan helyre kötnek be, ahol alacsony/nincs, normális net, akkor az, nem hogy csökkenteni, hanem inkább növelni fogja az előfizetői számát a digivel szemben.

    Ez matek, erre írtam, hogy nem biztos, hogy csökkenés adott a T-nél.

Új hozzászólás Aktív témák