Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabaly

    tag

    válasz Dávid24 #4201 üzenetére

    Akkor a hiba nálad van. Régen levertem volna a lavrot, ha állandóan kockásodna ahogy írod. És igenis van jelentősége a minél nagyobb antennának. Én mielőtt beköttettem volna, tájékozódtam a Digi-fórumán, ahol már rengeteg hozzászólás volt. Végig rágtam magam a sok hsz-n.Ezért eszembe se jutott a Digit saját tányérával igényelni, volt nekem egy 90 cm-es és azzal kiválóan működik már közel 2 éve. A családban van saját tányéros is, a tulaj általában dühöng.
    Ha vissza olvasol (nem szokás) a Digi fórumán láthatod, hogy akinek nagyobb a tányérja, általában nem panaszkodik, hanem dicséri.

    Mégegyet: amikor a szerelők belőtték nálam közel 2 éve, kb 2 nap múlva én utánna állítottam lavrot fejet, jól meghúztam és azóta nem kellett foglalkozni vele. A szerelők 40-70 jelszint között hagyták rá, én amikor beállítottam attól fogva 90 fölött leledzik.

    Nem kötözködök veled, csak segíteni szeretnék: nálam 63 cm-es TV-vel jó minőségű a Digi, ha neked 55-nél kockás, keresd meg a probléma gyökerét.

    Üdv. Imre

Új hozzászólás Aktív témák