Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rebourne

    aktív tag

    Még egyszer figyelmesen áthallgatva a Loot 2.0 videót a következőkben bizonyosodtam meg:

    - A sárga köröcskével jelölt sárga sorok az affixek között az ún. smart drop eredménye (tehát az aktív karira/buildre szabottak ezek az affixek). Tehát ezek NEM a mystic piszkálásának az eredményei.
    - Nincs megemlítve, hogy ezek a legendaryk miért acc. bound-ok. A fenti alapján valószínűleg a smart drop-ok acc. bound-ok lesznek.
    - A nem smart drop legendary-k továbbra sem acc. boundok, lásd a gameplay videót, ahol a crusader buzogánya nem acc. bound.
    - A loot és a legendaryk 70-es szintig sorsolódnak. Ez így van elmondva a videóban, tehát biztoshogytuti a magas ilvl.
    - A Mystic az csak egy kiválasztott affixet változtathat meg az itemen. Nincs ilyen item bemutatva a videóban, ezért nem tudjuk, hogyan fogja ezt kimutatni az ui.
    - Nincs elmondva, hogy mit jelentenek a csillagocskák az item neve mellett, az affixek között viszont ki volt hangsúlyozva, hogy a csillagocska a legendary specifikus affixet jelöli.

Új hozzászólás Aktív témák