Hirdetés

Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    A drop csak több lesz, nem jobb..
    Így is 1millió itemre jut 1 RMAH "gyanus" cucc..
    Nem tudom így mi lesz..ötletem sincs..
    De ha a több 100M-es High-End cuccok árai még feljebb mennek akkor az egyszerű játékosoknak esélye sem lesz brutál gear-re max ha magának droppolja..

    Szerintem nagyon egyszerű a recept..mindenki addig játszik amíg a játék szórakoztatja..1-1 jobb dropot el-el ad mindenki az RMAH-ba akár fillérekért is..havonta összejön 1-2 pizzára és kész.
    Ha megunják akkor meg mennek GW2-zni vagy sakkozni...tökmindegy.

    Ettől az új rendszertől sem várok sokat..persze jó lesz hogy lesz "cél" a játékban de aki már most unja az meddig fog eljutni? Lv10ig? Ugyanúgy mennie kellesz majd az ACT-okon végig csak most már EXP-t is kap..
    Azt, aki eleve unja a játékot szerintem ez sem fogja motiválni, bár ne legyen igazam..

    Botok ide vagy oda, lép a Blizz vagy nem, elfogadjuk vagy lenézzük...nem számít..amíg vannak addig az árak csak feljebb és feljebb mennek és előbb utóbb mindenki rájön hogy itt biza nem rúghat labdába a fizető játékosokkal szemben...
    A vicces része az hogy ez még annyira nem zavaró de majd ha bejön a hőn áhított PVP akkor lesz csak a nagy hasraesés...
    Imádom a Blizzt, és a Diablo 3 is nagyon tetszik de azt nehezen emésztem meg hogy egy mikrotranzakciós FreeMMO(nemis free :(( ) lett belőle...

    Én így látom..

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Aktív témák