Hirdetés

Aktív témák

  • Soni84

    tag

    válasz Jazz #25780 üzenetére

    Muszáj Jazz válaszát idéznem, mert sok igazság van benne!

    "Jó ötlet, látom te megértesz.
    Én csak a monitort fejeltem le, de szerencsére csak a káváját.
    Ja és tudod mit élvezek a legjobban? Az AH-t! Az a játék legélvezetessebb része! Szívesebben kereskedek ott egy órát, mint hogy b.ódjak a játékban, hogy halálra unjam magam inf act1-en, vagy szana-szét idegesítsem magam 2-3-on. Ez szerintem elég sokat elmond erről kapkodva kidobott tákolmányról."

    Sajnos ha még emlékeztek WoW-ban is a legunalmasabb időtöltés a farmolás volt. Ott legalább volt annyi értelme, hogy instance-ről instance-re mentél amíg a legutolsót is kitisztítottátok. Nem beszélve a Boss fightok taktikájáról!
    A diabloba meg szépen átemelték a farmolós/legunalmasabb részt. Hát gratulálok!
    Nem elég, hogy mire infernóra eljutok addigra már 4.jére látom Act 1-et(nem beszélve az altokról!!!), de még újra és újra és újra és újra csináljam meg, csak hogy pénzt/cuccokat szerezzek?
    Erre mondanám azt, hogy ez a "content" hiánya a játékban. Nem a tartalommal kötik le a játékost, hanem a repetitív farmolással, és a lehetetlen elit fightokkal. Szerintem nagyon gyorsan iszonyat mennyiségű ember fogja abbahagyni a játékot ha a Blizzard nem kapja össze magát, mert :

    1. vagy túl nehéz, és nem jutnak túl act 3-4-en, és abba unnak bele hogy állandóan meghalnak
    2. vagy lecsökkentik a nehézséget, és megcsinálják act 3-4-et és akkor vége a játéknak

    Persze mondhatjuk azt, hogy utána még mindig megcsinálhatom a másik 4 class-al, de az ötödiknél összesen 20.jára fogjuk act 1-et újra látni...

    Megmondom őszintén tippem nincs a Blizzardnak mit kellene tennie, hogy ezek egyike se következzen be.
    Mindezek ellenére továbbra is van bennük hitem, túl sokat tettek le az asztalra ahhoz, hogy ezt megengedjék maguknak.

Aktív témák