Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prannk

    őstag

    válasz Geryson #366 üzenetére

    Sokszor hipoztam meg sokszor volt olyan,hogy elmentem itthonról 1-2 órára aztán a elhúzódott 4-5 óráig és így muszáj volt hazajönnöm hogy megbökjem magam amikor nem szabadott volna.Meg hát ciki hogy mások előtt szurkáltam magam.Meg ugye a napi 4-5 bökés.. Ezzel most nagyon szabad vagyok.Lassan 1 hónapja megvan és csak egyszer éreztem hogy nagyon lent van (2.3) de általában 5-9 között van stabilan.Az meg a másik indok volt hogy sokszor elfelejtettem beadni és pár párcal jutott eszembe és akkor nem tudtam,hogy beadtam e vagy nem és így valamikor féltem beadni,hogy hátha már beadtam. Fordult már elő ilyen hogy 2 szer adtam be.. Ez a pumpa mutatja a bólus beadása előtt hogy mikor mennyit adtam.. Pumpa atálás alatt étkezés előtt-után mértem most már csak főétkezések előtt.Igen jó lenne ha figyelné folyamatosan az értékeket. De így sincs okom panaszkodni.Így hogy már nem kell magamat böködni csak 4 naponta a kanült kicserélni így ez nekem már olyan mint ha félig meggyógyultam volna :K :) Megért 150.000 Ft-t. :K De azért ennyi,mert van hozzá egy mérő ami hiper szuper dolgokat tud ( ha magas akkor bluettothon keresztül irányítja a pumpát és ad be magától,érték mellé mindenféla adatot lehet írni. És ennek a tárgynak 80.000Ft az ára. Ami szerintem tök felesleges.. Így csak a pumpáért elég jó áron hozzá lehetne férni. 80-100 ezer körül. Ezt majd megkell tudakolnom,hogy magába csak a a pumpa megvásárolható e. még 1.5 hónapig nálam van próbaidőre.De nem hiszem,hogy visszaadom! :D

    Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

Új hozzászólás Aktív témák