Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz krisz768_ #2550 üzenetére

    Voltam ma a dokinőmnél, kaptam Fiasp-ot, most kezdem el próbálgatni, az első alkalom alapján tényleg marha gyorsan hat.

    Intézte nekem a szenzoros dolgot is, felhívott valakit Tatabányán (én Esztergomba járok) ahol szenzor felírással foglalkoznak (de amúgy nem inzulin pumpa klinika) , beszéltem is utána az asszisztens nővel, fog adni nekem próba szettet, majd megyek érte amikorra megbeszeljük.
    Viszont itt is csak a guardian 3 és 4ről tudnak.. Mondtam hogy május-tól van valami Medtrum szenzor is, hát arról ő még nem hallott. (1. agyvérzés ekkor kerülgetett)
    Még mondta a dokinőmnek, hogy ha ezt választom az nem jó pumpahoz ha akarnék később.... És nem lehet váltani, vagy mi? (2. Agyvérzés)
    Persze trükköznie kell a kezelő orvosomnak még a Fiasp inzulin hoz is hogy megkapjam (most adományként adott) , meg majd a szenzorhoz is, mert nem megy az úgy csak kérésre.. Be kell írni többször volt hypo-m és hasonlók. (3. Agyvérzés)
    Felvesznek egy új eszközt a támogatott listára és két hónappal később sem tud még róla senki semmit.

    Neked sikerült azóta beszerezni? Medtrum-ról esetleg megtudtál valamit?

    Ez mondjuk egyre erősíti bennem az érzést hogy költözzek már külföldre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák