Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    válasz tahepa #1495 üzenetére

    Első, és legfontosabb vélemény. A netpincér egy marék összelapátolt bit, nem pedig weboldal. Honnan az anyámból tudjam melyik helyet linkelted? Még a linkben sincs benne se a város, se a név. Ennyi erővel lehetne Ebesen is. (Szerk.:telefonról)

    Péterfia 42? Az a Thaly sarok? Arról a non-stop burgeresről kellene a véleményem?

    Éjjeli bulikaja. Ha nem érdekel mit tolsz az arcodba, csak tömítsen akkor jó hely. Visszamentem másnap józanul, mert nem hittem el hogy ilyen szar lehet valami. A gombás burgerbe közvetlen az üvegből szedte a gombát, rajta a tartósítólé éppen csak lerázta róla.
    A paradicsomnak nincs közepe. Vagy az én kedvemért körbevágták, vagy 3 vége van a paradicsomnak.
    Kiszolgálás.
    A kövér csaj hambikészítés közben kézzel belenyúlt valamelyik salátába és csipegetett közben.
    Ha nem a fejük felől kérsz valamit hanem a jobb oldali falról akkor húzzák a szájukat.
    Egyik alkalommal indultam haza az Incognitobol, mert az ölembe borítottak egy fél pohár sört. Bementem, elkezdtek rajtam viccelődni minha ott sem lennék.
    Cimbora müvészember 50 fele közelít, hasonlóan járt, csak őt a haja miatt kezdték ki.

    Tavaly nyári tapasztalat. Adtam a helynek pár esélyt nappal is, mert hátha majd a másik műszak, meg jó közel lenne buliból hazafelé...

    [ Szerkesztve ]

  • CptAdamica

    veterán

    válasz tahepa #1495 üzenetére

    Én ettem már itt, főleg mega sajtos gyros tálat szoktam venni. Teljesen meg vagyok vele elégedve, a szósz finom, a krumpli is, hús is elégséges, zöldség is van benne rendesen. Egyszer én is találtam már benne egy csontdarabot, de azóta nem fordult elő. Óriás hamburgerük sem rossz, laktató.

    Megyen!

Új hozzászólás Aktív témák