Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0d1AK

    veterán

    Tegnap úgy gondoltuk, hogy az utóbbi időben itt feltűnt pozitív hozzászólások után kipróbáljuk a Mikepércsi úton lévő Döner Kebab Pizzériát, pontosabban az általuk kínált dönert.

    Tegnap, pénteken este rendeltünk weben. A weboldal 15 évvel ezelőtti dizájn és funkcionalitás, jogszabálynak sem felel meg, de ez részlet kérdés, a megrendelést sikeresen elküldtük 17:24-kor. 18.45-kor felhívtam őket telefonon, hogy több, mint egy órával a rendelés után már úgy kezd hiányozni a kaja. A telefonban a srác többször elnézést kért és közölte, hogy egy futárjuk van, ezért ilyen lassú. Az, hogy mégis körülbelül mikorra várjuk a kaját, nem tudta megmondani. 19:07-kor csengett a kaputelefon (Bem térre rendeltük). Nem én fizettem. A rendelés 3030 forint volt, 4100 ft-t adott oda barátnőm, a srác egy ezrest visszaadott, fordult és ment. Elnézést nem kért a több, mint 1,5 órás kiszállításért és úgy tűnt, hogy a 70 forint visszajárót alanyi jogon borravalónak gondolta. A webshopban van egy checkbox, hogy kérek-e számlát, erre nem volt szükség, nem értem. Ennek ellenére nem hogy számla nem volt, de még nyugta sem. Ez alapján van zsebre ment az adóm, vagy valahol elhagyták a nyugtát. Igazából ez is szabálytalan, bármelyik opciót is nézzük.

    Rátérek a kajára. Egy nagy és egy normal méretű dönertálat kértünk. A meglátásom szerint mind a két méret kisebb, mint a Segner téri döneresnél, ott a nagy és a fél tál is nagyobb adag. Magával az ízekkel, összetétellel sem voltam elégedett. Megint csak a Segner téri dönereshez tudok hasonlítani (sokat járok oda). A hús mennyisége szerintem kevés volt, annak íze elég semleges volt, fűszert nem is nagyon éreztem, sőt az sem nagyon különült el, hogy éppen húst, vagy krumplit eszem-e. A zöldség is kevésnek tűnt, nem is volt szerintem teljesen friss, elég összeesett volt (talán meg volt párolva?). A szósz sem nyerte el a tetszésem, fura utóízt éreztem.

    Összességében tehát nálam, aki nagy húsfaló és szeretem a fűszeres kajákat, továbbra is a Segner téri az egyetlen elfogadható döneres a városban, ahova szívesen visszajárok. Ami problémám van ott, hogy nincs házhozszállítás, elég sokszor vannak zárva és megkérik az árát mindennek (de legalább kiadós és finom).

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Új hozzászólás Aktív témák