Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    válasz Bjørgersson #1809 üzenetére

    A halálom a gitáros kaja... :)
    Egyre jobban megvetem azokat a kajásokat akik a streetfood intézményét asztal mellé szorítják.
    Valahogy elkezdik elfelejteni a kis városunkban, hogy a streetfood arról szól, hogy haladsz valahova, megtetszik egy illat (hentes elött haladt már el mindenki... :) ) vagy megéhezel, de mindenképpen veszel valamit, tovább haladsz és eszed. Megetted, a következő szemetesnél megszabadulsz a maradványoktól, örülsz.
    Ezzel ellentétben ezt ma max csak a Megdobálsz, és a Burger King tudja. A KFC a csontos vackaival nem játszik, a többi cuccával nevezhet.
    A vicc, hogy a Fényes udvarnál Tokaji Sanyi bácsi a bódéból már a '80-as években tudott hordozható hot-dogot is adni...
    Ma meg nem értik, hogy miért akarok haladni. :D
    Fagyit eszel nem néznek, burgert akkor meg igen... :)
    Kicsit túl lett manifesztálva a streetfood.
    Amúgy görögben elég sok embert láttam (nem csak piacon) olyan pitás gyrossal amibe a sült krumpli is bele volt tekerve... :) Nem féltek nyilvánosan enni. (Szerk.: és alkunál leengedték a testük mellé, és ott lógott a kezükből a cucc, és nem esett ki belőle semmi...)

    De szerintem ez csak az én hülyeségem...
    Bár szerintem az igazi streetfood egyik alappillére az lenne, hogy utána elég a szalvéta amit mellé adnak, (EatUp chillis burgerben egy kb 8cl csípős szósz van, első harapásnál véged van, mert nem használnak hamburgerháromszöget) jól laksz, és nem csak azért eszed meg mert már kifizetted, hanem mert jó....
    De mondjuk teljesen elfogadott, hogy egy pizzaszeletet a papírtálcáról el tudsz fogyasztani útközben.
    De gyros-, és hamburgervonalon nagyon elk*rvult mindenki a kézbekajákkal.

    :) UFF beszéltem. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák