Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • vhunor

    őstag

    válasz Coccolino_O #422 üzenetére

    Itt vannak a soul memory tierek, itt meg az, hogy milyen határokon belül lehet idézni.

    NG+ felett bárki lehet bármekkora szintű, nincs amolyan elfogadott. Én NG++++-ban 260 körül voltam, de a szinted itt egyáltalán nem számít, csak a soul memoryd, az alapján számol minden multit.

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Coccolino_O #422 üzenetére

    Hogy lehet annyi lelket összeszedni?

    (#423) vhunor
    Szóval ha eljutok valahogy pl a játék háromnegyedéig és nem lépek szintet hanem minden soul-om megvan de azt elbukom két halállal akkor az én csicska karakterem ellen jöhetnek olyanok akik azt a soul mennyiséget elköltötték szintmennyiségre?

    Más. Viszzalőttem a netet mert vásároltam online és úgy hagytam. Az iron keep.ben lővő pvp helyszínt farmolgattam egy kicsit és be is támadott egy havel. Full havel set-be volt havel fegyverrel csak ez nyomott pyromancy-t. Nem értek a pvp karakter építéshez de szerintem oda valami könnyebb mozgékonyabb karakter illene. Na mind1. Rajtam +2-es szintü velstadt set van king shield el meg a marukumo fegyverrel szal nem egy nagy valami de végül benyomta azt a földreborulós gesztust mert túl lomha volt hozzám. Aztán Ancient dragon előtt megint egy havel set-es (akkor még páncélban próbáltam dragon ellen menni.) de neki valami boss fegyója volt. földre csapott és valami légörvényt kavart amit nem volt nehéz elkerülni. Ő is feladta aztán hívtak telefonon és muszáj voltam felvenni szóval megálltam ő meg észrevette kihasználta és levágott.
    Szóval itt divatosabb lett a nehézpáncélos pvp karakter? Első részbe kis köpenyes varázslók jöttek és mire odaértem levarázsolták az arcomat..

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Aktív témák