Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz lizakattila #20403 üzenetére

    Én elég gyakran benézek (napi akár 5x), bár nem vagyok ebben a topikban húde őshonos még. De látom, hogy még a "házigazda" Ákoska se ír be, magammal nem nagyon szoktam üzengetni. De most, hogy beírtál, itt az alkalom nekem is írni!
    Mostanában előszedtem az E8400-am és az UD3P-mben hajtogatom megfele.
    Első körben mutatok egy ilyet:

    Jobbegér, kép megjelenítése, akkor nagyobban is látható. Ez használható, vagy kukába vele?
    Mivel kellett pénz, minden procihűtőm és használható alkatrészem eladtam, hiába van 10db TR HR03-am, még a 8600gt-re is azt teszek, attól a procim nem lesz hűvös. A fél vízhűtéssel se sokra megyek, hiába jók azok a cuccok, amik most épp megvannak belőle. És így tovább mindennel. Ami kéne az nincs, minden más van. Fizetett hirdetésünk hallották. :DDD
    Így egy épp nálam lévő, javításra váró gép Xigmatek 3 hőcsöves, 9 centis ventit fogadó hűtőt applikáltam rá, 1,45V cpu-z-ig bírja a superpit és a 3dmarkot, 1,50V-nál már elfőzi a hűtőt, másznak felfelé szépen a hőfokok, amíg le nem állítom, mert nem szeretnék idle 100 fokokat látni ám! :N Ezért a magas hőfokok még Pi alatt is.
    Neked nem volt fájdalmasan primitív a 775 +UD3R/P fél életed felemésztő tuningja után az 1155 feszt fel, szorzót fel tuningja? :R

    [ Szerkesztve ]

    Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

Új hozzászólás Aktív témák