Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz #57770240 #11027 üzenetére

    Rákérdezek már hátha más is belefutott így a nagy fogadások közepette lounge-on.

    Egyes account esete:
    Látom a tárgyaimat a fogadás ablakban, de amint rányomok a fogadásra dob egy hibaüzenetet miszerint nem látja az inventorymat, lehet, hogy üres vagy tiltott bla-bla-bla. Nyilván egyik sem igaz. Ez azóta van, hogy átálltak az új rendszerre és már a fogadás elején ki kell választani a tárgyakat.

    Kettes account esete:
    Itt a lounge profilon látom az inventory tartalmát, viszont a fogadás ablak alatt nem jelenik meg semmi, így fogadni sem tudok, hiszen nem tudom kiválasztani az itemeket.

    Találkozott már valaki ilyennel? Természetesen böngészők teljes hadseregét végigpróbáltam. Három OS-en és három gépen is néztem. Mindenhol ugyan az.

    (#11028) sebkri25: Ez egy jó kérdés. A rang nélküli account egy érdekes állatfaj. Nyilván a fő accountot nem nézi, miért is nézné? Viszont, ha sorozatban nyertél, akkor benne van a pakliban, hogy a fő accounttól magasabb szintre sorol be. Nekem is supremeket dobált. Ott is nyertem a kettes accounttal, szóval simán benne van a pakliban, hogy legközelebb globalok lesznek. Nem is nagyon akarok most azzal játszani, mert a fő accountom meg elég régóta mélyponton van dupla ak-n. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák