Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolondrum

    félisten

    válasz sestertius #833 üzenetére

    vávávárjál, biosban nekem offsettel van beállítva a fesz szabályzás, ezért 1600-on kb 1V-ot kap, load, méghozzá linx load alatt ad neki 1.32V-ot 90%-ban, Manuallal kivitelezve ez nálam biopsban 1.335V-ot jelent, hogy linx alatt 1.32V-ra csökkenjen. Idle windows alatt ez 1.336 v-ot jelent ,nálad ez idle 1.328 ami kevés, load alatt ez jó ha megvan 1.304V naná hogy kidob. Belátom bonyolult. :( Állítsd biosban 1.335V-ra a cpu feszt, és még pár dolgot át kéne állítani ugyanis a képen látni, hogy vissza van fogva a gép, a gflopból látszik (100 feletti kéne), hiába 4600 ha nem full gőzzel megy. Pár század volt difi nekem súlyos fokokat jelent. Sztem nálad az én beállításaim elég nehezen kivitelezhetőek, nem várom el, hogy szöszölj vele. :R
    Akkor jó a cucc, ha a core temp 1.0 linx alatt 130W-ot mutat fogyinak. Ha auton van a bios egyes része akkor 95W a max amit enged. 4600MHz de csak 95W-al amivel pl nálam 70 alatt elvan fokban.

    Még mindig nem győzött meg a H100. :( Sokkal drasztikusabb hőfok esésre számítottam még így is.

    BioNiCMaN linkelt egy alap teljesítményes linx-et, kb 2 fokkal melegebb a gépem levegővel. Én elvártam volna 5 fokot negatívban. 15k-s levegő van a CPU-n, ha most megveszem a 32k-s H100-at és nem teljesít csak pár fokkal mínuszban akkor az nem érte meg kategória.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák