Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D-LAN|FuRioN

    aktív tag

    Szevasztok!

    Találkoztatok már hasonlóval? i7 2600k+Hydro H50 -es hűtés. Darabokra kellett szednem a gépet, 1,5 hónapja keresem a hibát, memóriát kivéve mindent cseréltem a gépben, viszont folyamatosan fagyott. Ha integrált VGA akkor szétesett a kép és úgy, ha nomrál vga akkor éles hangos sipolás a hangszórókból és kép merevedés. Se kék halál se semmi. Proci 38-50 között volt és olyan 0% terhelésen. De ez az egész teljesen random módon. Volt, hogy linx alatt halt le, de általában 0 terhelésen. 16G ram van a gépben (két db kit) így azokat is variáltam és már single -ben is voltak. Kínomban tegnap kivettem a H50-et és bedobtam az intel gyári hűtőjét. Érdekes módon azóta nem fagy meg a gép. Csinálhatok bármit, tökéletesen megy folyamatosan tegnap este 7 óta fagyás nélkül. Találkoztatok hasonlóval? Valszeg visszaküldöm gariban, még talán van rá, ha jól emlékszem 3 éves a gari. Jól volt összeszerelve már ellenőriztem többször is. Tehát a hiba nem ez volt. Esetleg belül valami zárlatos lehetett? Úgy döntöttem az utód egy Noctua C14 -es lesz, remélem nem csalódok benne. Vizet most hanyaglom azthiszem, eléggé felhúzott. Ennyire még nem szivatott meg sosem alkatrész. :W Még tesztelem egy napot folyamatos üzemben, de ha működik továbbra is akkor 100%, hogy ez a ludas. Aki találkozott már hasonló hibával, azt megköszönném ha leírná nekem. :R

    U.i.: A proci alapon, húzás nélkül üzemelt. Bios a végén már teljesen defaulton (ASRock Z77 Extreme-6)

    [ Szerkesztve ]

    \'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

Új hozzászólás Aktív témák