Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz Charger69 #9885 üzenetére

    Szerintem mindenképp megéri a váltást... nagyon sokan "fújolják" a Vista-t, de higgyétek el, egyrészt, Vista sokkal hamarabb kiszagolja, ha "laza" a tuning, viszont, ha sikerült jól belőni, akkor "behozza" az eredményt, értsd. sokszor olyan gyorsan boot-olt, mint XP annó, meg stabilabban is megy - sosem fagyizik, max. kicsúszik egy-egy program végső esetben, de ez sem jellemző... az oldalsávon a cuccokat kifejezetten kedvelem, szebbnek is tűnik, stb. Windows 7-et is volt "szerencsétlenségem" tesztelni, bár, igaz, egy korábbi (7000-es?) változatot, úgyhogy nem csoda, hogy olyan volt, amilyen :( , na, azt nem ajánlom senkinek... :DDD , esetleg majd év vége felé, ha már rendesen beáll... :K

    Darál: Úgy láttam kb. 1,18 a legkisebb, amit adhatok - gondolom 1,10 az Auto -, 1,28-nál kezd "sárgulni" (lapomnál ez jelzi, hogy picit sok, ahogy memóriánál is 1,98 után sárgul...).
    Vissza bizony! Szépen lehúzza 1,25-ről 1,22-23-ra gond nélkül, ott is tartja.

    Vista sem hiszem, hogy elkezel ennyi (8G) ramot, de ennél inkább elképzelhetőbb..., igaz, a lapomnál néztem, hogy - mikor még ment a honlapja - volt rá gyártva (8 giga elf.) külön BIOS, hogy rendesen lekezelje a sok modult..., amúgy 16Giga a max. az enyémben... mikor lesz ebben annyi és minek??? :U
    Jó lenne, ha Vista-t pakolnál, legalább látnám, megéri-e +4-et vennem valamikor :))

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák