Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    Néhány memória-teszt, egyes vélemények megokolására, ill. cáfolatára, kinek hogy tetszik...(avagy variációk egy témára...):

    1. A legelső, amit már leküldtem...:
    [link]
    Prime stabil, memteszt lement.

    2. Proci kicsit feljebb (4,2Ghz), VCore 1,30 körül, a többi látszik...
    [link]
    Prime stabilnak tűnik, memteszt lement.

    3. A "nagy áttörés", 10e? :DDD, szép sebességen, tűrhető VCore (1,34 körül...)
    [link]
    Korántsem prime stabil :N , memteszt azért még lement.

    4. Ahol most hagytam, itt nem melegszik annyira, mint 3.-nál prime-nál, persze továbbra is 1,23V-n...
    [link]
    Prime stabil, memteszt lement.
    Azért, érdemes összehasonlítani az 1-et és 4-et... ugye, hogy ugyanazok az értékek???
    Akkor, miért lehet jobb a 4-es? Annyit elárulok, hogy most nem Enabled a LoadLine, hanem Auto. Ennyi a különbség mindössze. Érdekes... vagy az Everest méreget félre?

    Konklúzió:
    Szerintem, minimális a differencia, talán a 3.-nál látható némi javulás, de persze az ugye nem volt stabil, csak akkor lett volna, ha pl. 1,36-1,40 feszt adok neki, de az magával hoz (amint láttam is) 70 fok körüli max.-ot (most 38-50), ld. így, elég magas értékeknek tűnnek ezek az állandó működéshez.

    Na, lehet kiértékelni, az előző hsz.-emmel együtt! :)

    Amúgy, a memóriáknak úgy tűnik, valahol 1120-30 körül lehet végük, legalább is nálam...

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák