Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szulita28

    senior tag

    válasz scorpio74 #48 üzenetére

    a GPS-szel azért vannak gondok, a Tab2-é sokkal stabilabb, és főleg a térképen való megjelenítése sokkal korrektebb. Ennek a szoftvere pl. össze-vissza forgatja a képernyőt időnként, és simán bepakol a szomszédos utcába, ha olyanja van. Ettől azért még használható, de a Samué jóval stabilabb. A jelet amúgy nem veszíti ez sem el, a kapcsolódás 10-15 mp.
    Elemlámpa van benne. A képei - bár nem elemezgettem - sokkal jobbak ránézésre, mint a Tab-é (az egy fos volt ehhez képest jó fényeknél; setétben ez is fos, oda fényképezőgép kell).
    Szerintem Concorde-ot vegyél. HW-ban is erősebb (bár ezt nem néztem meg pontosan, de a Mega nem az erős hw-ról híres, ez meg mégiscsak bő évvel későbbi kiadás), a kijelzője gyönyörű (Mega-é biztos gyengébb), kiegészítők olcsók hozzá. Ami a Mega mellett szól, h Samu, ami főleg sw-sen sokkal átgondoltabb. De pár nap alatt testre tudod szabni a Concorde-ot is, és onnantól elvész a lényegi különbség ebben. ill. a 2 év gari.

    [ Szerkesztve ]

    Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

Új hozzászólás Aktív témák