Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Locos

    csendes tag

    Sziasztok.
    Lenne egy kis gondom és segítséget várok!
    Már 2éve UPC-s internetem van.Elég sokat fizettem érte.Multkor leakartam mondani a netet és a tv-t is.Erre ajánlottak egy akciót hogy 1 éves hűségnyilatkozattal 30/20 megas netet biztosítanak tv vel együtt 6800ft-ért.Ez 300ft-al drágább lenne mint a diginél.Belementem.
    Ők annyit mondtak hogy 10-15 percre áramtalanítsam a modemet ők addig a számítógépükön csinállnak valamit(nem tudom h mit) és máris 30/20 as netem lesz.Megtette.
    Lemértem http://www.speedtest.net/-el és csak 10/3 at írt. Beszéltem velük és mondták h lehet egy vírus is vagy a vírusírtóm fogja meg a netet vagy rakjak egy friss wint.Újraraktam mindent és friss winnel mértem egy sebességet.Így is csak 10/3-at mértem.Vettem egy gigabites 10/100/1000 -es hálózati kártyát ezzel garantállták hogy elérem a kelleő ebességet.
    Hát ezzel sem.Feltettem a szoftvertis ami kell hozzá de az sem segített.Azt javasoltak h próbáljam meg csökkentet módban lemérni hogy úgy menyit mér hát úgy már 30/3-at mért a beépített 10/100 as és a 10/100/1000 es kártyával is.Nod32-t használok de kétlem hogy az lenne a gond.Ha valaki tudna segíteni hogy mit kéne tennem hogy jó legyen akkor nagyon megköszönném.
    tomcso19@freemail.hu az email címem ide is meglehet írni(ezt többet nézem mint a prohardvert) Előre is köszönöm :)

  • Locos

    csendes tag

    Nem használok Routert!
    A legfrisebb mérésem 5/2 volt :(((
    Nagyon nem vagyok megelégedve velük.Na mind1 remélem orvosolják a hibát
    Csak azt nem értem hogy csökkentett módban miért mér rendesen :F (30/3-t)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák