Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maladar

    tag

    válasz White Tiger #1 üzenetére

    Helló! Ha beírod a toshiba, asus, szavakat a keresőbe elég sok topicot fogsz találni a témáról, de a végén (ezek alapján) fogalmad se lesz mit vegyél. Ugyanebben a cipőben jártam, elősször a plexet gondoltam, de az olvasót nem dícsérték halálra. A Toshibára úgyvettem ki nagyon sok jót írtak, de a régebbi modellekre, nem pedig a most kaphatókra. Végülis ma vettem egy Teacet (Mikland Computer 5900Ft) , eddig csak jót tudok róla mondani. Azért döntöttem mellette mert a fórumon nem sokat találni róla, de az a 2 hozzászólás az olvasót dícsérte, azonkívül 2 napja az egyik haverom teac olvasója elolvasott egy szuper xar princo dvd-t, amit (tudom ezek nem nagy olvasó márkák) lg-rom, nec2500(fw1.09) író és sony író képtelen volt. Amivel ma a Teacet kipróbáltam, 4 dvd-rom (eredeti film), ezeket 5-8 x san olvasta, 1 filmet a végén 13x-san, 2db dvd-r t szimtén 7-8x-an és ez is képes volt egy a többi által olvashatatllan princo lemezt elolvasni.
    Ha vannak nehezen olvasható lemezeid vidd át 1-2 ismerőshöz és próbáld ki különböző meghajtókon, szerintem nagyon is van különbség köztük. Perzse ha csak tdk v hasonló dvd id vannak akkor persze tökmindegy mit veszel :). Szóval szerintem Teac ! Üdv !

    Ja h mondjak valamit a Lg ről. Csak tapasztalat:Lg rom, 2003 decemberben kaptam. Az elején szinte mindent olvasott, most piszok lassú, 3x nál sosem gyorsabb lemez végén se, pedig elvileg 16x, még mindig (azt az 1 princo lemezt kivéve(a többi princot beolvassa)) mindent olvas totyogva de ami a legidegesítőb h zörögnek benne a lemezek. Az elején csak 1-2 lemeznél csinálta, most már mindegyik zakatol benne. Ugyh ezt nem venném.

    [Szerkesztve]

  • Maladar

    tag

    válasz White Tiger #4 üzenetére

    :) Teac DV-516D (1.1)

    Nem vagyok egyébként Teac ügynök, de időközben beletettem még egy ósdi princót amiről már lemondtam és 2. nekifutásra nagyon lassan de elolvasta.


    Mikland: Igen, elég sok dolgot vettem itt főleg sulinetes dolgokat, abból itt találtam a legtöbb dolgot, a Teac sajna nincs sulinetben.
    Elősször a 2 negatívum a boltról: az árlista nem dinamikus, azaz nem a készletet tükrözi úgyh telefonálj oda h van-e amit szeretnél és kérdezd meg h 1-2 db van v sok, mert többször előfordult h telefonáltam mondták van (akkor még nem kérdeztem mennyi db) és este 6 körül aztmondták nincs, bár ilyenkor hosszas rádumálás után volt h mégis előkerült a raktárból egy félretett darab :) . A másik ha, nem bkv val mész hanem autóval akkor leparkolni a bolt közelében nem egyszerű dolog.


    Amiért a nem sulinetes dolgokat is itt veszem már egy ideje: szerintem jók az árai (bár több dolog árában úgylátom néha a bluefish az ami régen a mistral volt) itt is jók az árak.
    De a fő ok egy garanciális samsung vinyó csere. Elkezdett meghibásodni egy samsung másfél éves 120 gigás vinyóm. A fórumokon olvasott garanciás sztorikat olvasva gondoltom szép kis tortúra jön, de itt nem ez volt :) .
    Bevittem a vinyót , a szervízes egy 10-15 percet vizsgálta aztán mondta h ok, ez tényleg rossz, és mondta h tud helyette adni ugyanazt de ha ráfizetek 2500Ft ot elhozhatok egy 160 gigásat, ezt tettem. Ja és a vinyó egyébként sulinetes is volt.
    Úgyh szerintem jó kis bolt, bár biztos lesz aki majd ír ide h neki valami baja volt velük, meglehet de nekem eddig bevált.







    [Szerkesztve]

  • Maladar

    tag

    válasz White Tiger #6 üzenetére

    Ez a gari idén jan valamelyik első napján történ, de az igaz h látványos volt a hiba mert a SMART visított h sector hiba.

    A Teac nekem csöndesnek tűnik eddig, bár ebben az amd hőerőműben egy rakat venti zümmög, úgyh az lg mávot megszégyenítő zakatolásán kívül semmit nem lehetett eddig hallani.

Új hozzászólás Aktív témák