Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maladar

    tag

    válasz White Tiger #4 üzenetére

    :) Teac DV-516D (1.1)

    Nem vagyok egyébként Teac ügynök, de időközben beletettem még egy ósdi princót amiről már lemondtam és 2. nekifutásra nagyon lassan de elolvasta.


    Mikland: Igen, elég sok dolgot vettem itt főleg sulinetes dolgokat, abból itt találtam a legtöbb dolgot, a Teac sajna nincs sulinetben.
    Elősször a 2 negatívum a boltról: az árlista nem dinamikus, azaz nem a készletet tükrözi úgyh telefonálj oda h van-e amit szeretnél és kérdezd meg h 1-2 db van v sok, mert többször előfordult h telefonáltam mondták van (akkor még nem kérdeztem mennyi db) és este 6 körül aztmondták nincs, bár ilyenkor hosszas rádumálás után volt h mégis előkerült a raktárból egy félretett darab :) . A másik ha, nem bkv val mész hanem autóval akkor leparkolni a bolt közelében nem egyszerű dolog.


    Amiért a nem sulinetes dolgokat is itt veszem már egy ideje: szerintem jók az árai (bár több dolog árában úgylátom néha a bluefish az ami régen a mistral volt) itt is jók az árak.
    De a fő ok egy garanciális samsung vinyó csere. Elkezdett meghibásodni egy samsung másfél éves 120 gigás vinyóm. A fórumokon olvasott garanciás sztorikat olvasva gondoltom szép kis tortúra jön, de itt nem ez volt :) .
    Bevittem a vinyót , a szervízes egy 10-15 percet vizsgálta aztán mondta h ok, ez tényleg rossz, és mondta h tud helyette adni ugyanazt de ha ráfizetek 2500Ft ot elhozhatok egy 160 gigásat, ezt tettem. Ja és a vinyó egyébként sulinetes is volt.
    Úgyh szerintem jó kis bolt, bár biztos lesz aki majd ír ide h neki valami baja volt velük, meglehet de nekem eddig bevált.







    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák