Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acta@

    csendes tag

    válasz katt777 #8767 üzenetére

    Valóban. :B CCC csak 10.3-as volt, csak a drivert raktam fel újat. De nem tudtam hogy ezt csak most rakták be ide azt hittem nálam nem okés valami.

  • Steelmanus

    addikt

    válasz katt777 #8767 üzenetére

    Hat nem is tudom hogy mit mondjak. En egy ATI 9800 Pro karival kezdtem az ATI-s eletemet es hidd el bevallalos vagyok mint irtam is, hasznaltam az ATT-t, irtam at BIOS-t is a kozel husz ev alatt volt boven videokari a kezemben olyanok is amiket mas mar meg nevrol sem ismerhet. De nezzuk mas szemmel a dolgot.
    Mi lenne ha a CCC-ben lehetne allitani ennyi minden opciot. A PC-t hasznalok igen nagy tobbsege azt sem tudja hogy mi fan terem a driver nemhogy egy ATT fele beallitassal megbirkozzon. Nekik kell egy driver es egy viszonlag egyszeru Vezerlopanel ahol valamennyire eltudnak igazodni. Ray Adams is egyre kozelebb kerul az ATI-hoz, mert annak idejen meg nem kellett .Net, nem hasznalta az AVIVO-t stb. En tisztelem a tudasod, de az azert nagyon zavar hogy ennyire utalod a CCC-t. Itt mindig arra gondolj hogy a keves tudassal rendelkezok vannak tobbsegben A CC volt olyan jo annak idejen es amig lehetett mindig NGOHQ-rol szedtem le a CC + drivert amig lehetett.
    A topikod vege fele kisse gunyosan belinkeltel egy vitat de azt is olyan hangnemben hogy komolyan merges lettem. Pont a CCC-hez nem kell Guru pedig Te rendre igy fogalmazol.
    Azt pedig vegleg nem ertem hogy mikent jon ide a penz hiszen a WHQL alairasert meg ok fizetnek liszensz dijat ha jol tudom annak akinek. Valamit biztos nem vettel eszre.
    Akkor jon ki ujabb ATT amikor az ATI is valami ujal rukkol elo.
    Az en szemembe az ATT egy Vezerlopultal egybe integralt Tweak progi.
    Ebbol kifolyolag pedig valoban csak annak valo aki tudja hogy mit csinal es nem a tomegeknek azoknak CCC kell amit ha feltelepitenek alapbol szinte semmit nem kell allitani es ugy is tudnak jatszani, netezni,csevegni es nem kell profilokkal bajlodni.
    Es vegezetul, en meg sosem raktam ujra ATI CC vagy CCC miatt op.rendszert.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák