Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz bobalazs #30099 üzenetére

    Miért jobb a VSR, mint (az egyébként ősöreg, de pár éve újra feltámasztott) SuperSample AntiAlising, főleg hogy a mostani CCC-s kapcsolóját optimalizálták is némileg, sőt még a LOD-ot is eltolja kicsit negatívba (ami egyébként felfoghatatlan számomra, hogy miért nem bírálható felül kézileg, és kapcsolható akár ki az SSAA mellett, de még inkább be enélkül is, ha már egyszer létezik maga a funkcionalitás, mert pár kártya szerintem nem bánná a negatív LOD offset-et ott, ahol az SSAA-t nem bírja)?

    ---

    A másik témához: nVidia kártyával (és Intel CPU-val) szerintem is könnyebb az élet, mint AMD-vel, főleg ha nem akarsz foglalkozni a géppel azután, hogy valaki más összerakta és beállítgatott neked egy OS-t, illetve a játékok menüjét is csak alapon hagyod vagy esetleg eszetlenül babrálgatod. Szerintem is inkább annak jobb az AMD kártya, aki azt hiszi magáról, hogy tudja mire kell neki és úgy gondolja, hogy arra jobb lesz.
    HD4870 óta 290X-ig többféle AMD kártyám volt nVidia kitérú nélkül (Geforce 8 óta, előtte pedig csak nVidia, még FX is) és összességében szerintem jobban is jártam velük, mint a konkurenciával, de talán boldogabb lettem volna nVidia termékekkel.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák