Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozont

    veterán

    válasz katt777 #28872 üzenetére

    Mondjuk ezek asszem benne is voltak az ismert hibák között. Én még mindig a 14.4-et használom a Win8 miatt, ezért sem nyilatkoztam nagyon az újabbakról. Most már lehet felfrissítem 8.1-re, ez az új driver érdekesnek tűnik.
    mondjuk a böngészős dolgokban a flash is közre játszik, frissítésről frissítésre más hibák jönnek elő, vagy vissza. :( Most is FF mellett a legutóbbi Adobe frissítés után, egy komolyabb flash tartalom mellett akadozik a böngésző, befagy néhány másodpercre. Meg néha BS is összejön most. Mondjuk a HW gyorsítást nem kapcsoltam ki, általában nincs vele bajom.

    (#28873) Sanyi19

    Nálam monitor + erősítő van ilyen felállásban (dvi és HDMI), nálam nincs akadozás.
    Meg az az Omega driver nem az az omega amire te gondolsz, ez hivatalos AMD cucc.

    [ Szerkesztve ]

  • belinho

    senior tag

    válasz katt777 #28872 üzenetére

    Most erre mit lehet mondani már megint?
    Meg kell tanulni normálisan telepíteni és eltávolítani, vagy használni az ACU-t.
    Nálam semmi probléma, ahogy nálad sincs partíció mentésről, vagyis nem rossz a driver, mert akkor is produkálnia kéne ugyanazokat a hibákat, és ugye nem produkálja :F
    Arról az AMD nem tehet, hogy sokan nem tudják normálisan telepíteni és eltávolítani az illesztőt.
    De láthatod, hogy utólag javítják ezt is

    A Mantle-ról amit a múltkor írtam még mindig érvényes+a 4670K mellé felesleges erőltetni, meg sok VRAM-ot igényel még mindig, használd a DX11-et, ahogy mindenki, de tudom hiába mondom így legalább lehet szórni az átkot az AMD-re.

Új hozzászólás Aktív témák