Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz HSM #11120 üzenetére

    Nyilván nem arra gondoltam, hogy a game.amd.com rögtön kidobja neked.
    Csak legyenek elérhetőek valami developer.amd.com-ról, vagy hasonló helyről (de bárki számára, pl. egy nyitott regisztráció után), sok prios WARNING felirattal, minden letöltésnél rápipálva, hogy "tisztában vagyok vele, hogy..."
    És ja! Legyen minden napi build-hez egy kis fórumtopic féleség, ahova elsírhatja a regisztrált felhasználó a gondját, baját, és máris hatékonyabb a tesztelés is.

    Szerintem az nv-nél is akkor voltak a leg összeszedettebbek a driverek, mikor közel napi (de legalább heti) szinten jöttek sorban a "kiszivárgott" béták, és nyavajogtak az emberek, hogy mik a panaszaik az egyes verziókkal.

    De ha nem is napi, ez az egy havi átfutás az átlagosan 1 éves életciklusú kártyákra ebben a formában inkább egy vicc, mintsem optimális megoldás, miközben a játékok és felhasználói programok véletlenszerűen, de szinte napi szinten jönnek, így a problémák is gyakorlatilag napi szinten adódhatnak.

    De ékes bizonyíték erre az, hogy az elavultan megjelenő WHQL-t már szinte kötelező jelleggel követi a hozzá tartozó Hoftix, és lényegében ez az igazi havi driver...

    Mondjuk erről az MS is tehet, hogy egy hónapig tart rányomni a WHQL logót. De arról már az AMD tehet, hogy ennyire a WHQL megjelenésekre teszi a hangsúlyt egy ilyen merev (fix, havi 1 megjelenés) rendszerben is. A kettő együtt már sok.

    Szóval ha nem napi, de legalább heti, vagy mondjuk 3-4 naponta.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák