Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz katt777 #10919 üzenetére

    Jobb ha tudod, hogy a júzerek alig 10%-a tuningol. :) 70%-uk azt sem tudja, hogy mi az a Catalyst, és hogy meg lehet nyitni egy ilyen vezérlőt a gépükön. :D
    Az alsó órajelkaput pedig leírtam miért tűnt el. A tuning mellett az AMD a maximális stabilitásra figyel, az Overdrive használata eleve nem garancia semmire, de a stabilitás megtartása döntő szempont. Az új Overdrive stabilabb, mint a régi, sőt tovább lehet húzni a kártyát az alsó órajelkapu kiütésével. Nem beszélve arról, hogy számos tuningoló felhasználó problémája megoldódott, mert nem megy el egy pillanatra a 120 Hz-es monitor képe az alsó kapu aktiválásakor. Ha elolvasod a külföldi topikokat ezzel kapcsolatban, ők hálásak, hogy végre tudják húzni a kártyájukat. Ezért nem érted sose meg, mi miért történik, mert csak magadra gondolsz, és a problémákkal küszködő emberek nem érdekelnek. Ja és hibát nem soroltál fel. Bár gondoltam, hogy ez kimarad. :D

    És az Install Manager nélkül, hogy hozod létre a megfelelő regiszteri bejegyzéseket a drivernek és a VC++ redistnek? :)) Az utóbbi telepítése nem elég. A hivatalos fórumon CTD-re szoktak panaszkodni (Crash to Desktop), főleg a BF: BC 2 esetén. Elmeséltem korábban, hogy az AMD reprodukálta a hibát, mégpedig egy véletlen folytán, amikor kihagyták a telepítési folyamatból az install managert. :) Nem viccből diktálja a cég a saját ajánlásait. ;)

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • Oliverda

    félisten

    válasz katt777 #10919 üzenetére

    "Most ki is folytatta az OFF-olást, amit tegnap le kívántam zárni?"

    Hna...izéé... mert te azt hiszed, hogy amit itt már hónapok óta ON címen finoman fogalmazva idetermelsz az bárkinek is segít bármiben is azon kívül, hogy te gyűjtögeted vele a hozzászólásokat? El kell keserítselek. (Na jó, talán Abunak segít...hogy hamarabb jusson a pszichiátriára :DDD)

    Mellesleg tudtommal a Radeon-ok mellé nem jár árukapcsolással egy nagy adag hülyeség is amit ráadásul lépten-nyomon szórni is kellene minden fele.

    Amúgy miért nem egyenesen az AMD-nek írod meg ezeket vagy az ő fórumukon panaszkodsz?

    Písz :)

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák