Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #10897 üzenetére

    Már megint csak mellébeszélsz. Én úgy látom, megy részetekről a nagy maszatolás, mert úgy vélitek, hogy ha az én nézőpontomba köttök bele, akkor kevésbé lesznek feltűnőek a driverek hibáiról szóló hsz-ok. :P
    Már írtam többször is, hogy ÉRTEM, miképp működik, de nekem NEM TETSZIK! :((
    Most már kezdem azt hinni, hogy fingod nincs az ATT-ról. ÉN MEGMONDOM, milyen alkalmazásnak milyen órajelet adjon, és az ÚGY LESZ. :P Esélyt sem adok neki, hogy bármit vizsgáljon, ha azt látom, hogy valamivel gondja van (de netes kommunikátorokon kívül még nem láttam, amiket meg nem használok, és ami profilokkal megoldható). CC-ben ezt még mindig nem tudom megtenni, az bezzeg úgy ugráltatja a VGA-mat, ahogy az AMD-nek tetszik. :((( (Nekem meg nem. :B )

    Oliverda: Most meg látatlanban leszólod a munkámat. :C Nem értem, minek írogatsz ide, ha csak nem puszta kötözködésből. Vsz. persze ezért, mert még én magam sem mondom azt, hogy egy csomó hibája van a C-nek (most gyorsan összeszámoltam: az órajel-ugrálás, a PP kikapcsolása tuningnál, és a fényerő levétele Mafia2-vel, ami kemény 3db-ot jelent, a többi másoknál volt), te pedig hosszú ideje nem vagy képes felfogni, miről vitázom Abu85-tel. :((( Az biztos, hogy kirúgnának, mert nem lennék hajlandó bármit kiadni a kezemből, ami nem 100%-osan működőképes, ez pedig egyetlen cégnek sem kifizetődő. :P

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák