Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz twine #10131 üzenetére

    Neked egy topicban sem volt szakmai hsz-od, kötözködésből annál többet produkáltál. Számos topicban rengeteg emberrel lehet normálisan beszélni, vitatkozni, és ismerem azt a csapatot, akik rászállnak egy-egy emberre (nem feltétlenül rám), mert nem bírják elviselni, ha más többet ad náluk a közösségnek, és akik miatt hasznos tagok (értsd: több +, mint -) törölték már magukat PH-ról.
    Most pedig megint HAZUDSZ, szokás szerint, nem is csak ferdítesz. Sehol nem forszíroztam a bios-ban turkálást, mindig azt írtam, hogy mielőtt abba nyúlna az ember, próbálja ATT-szal beállítani, amit akar. Az egy másik dolog, hogy mivel sokan bios-oznak, leírtam, hogyan végezzék el, hogy ne tegyék tönkre a kártyájukat, és segítek, ha valaki ezzel próbálkozik.
    Statisztikailag igazolt, hogy több 10.000 embernek segítettem már (ahogy az is bizonyított, hogy voltak tévedéseim, sosem tagadtam), ezzel szemben te, és a hozzád hasonlóak semmit nem tudnak felmutatni, csak annyit, hogy ha valaki rosszul tud valamit, vagy hibázik, akkor rászálltok (vagy még akkor is, ha nem). Nem is tudhatod, ha beismertem a tévedésemet, mert számtalanszor deklaráltan nem olvasod a hsz-aimat, ugyebár. :U És persze megint nyilvánosan kezdtél személyeskedni, mert arra mindig kapható vagy. :C Ha ezután megint nem pü. "tisztelsz meg" (vagy írsz másnak), az minősítsen téged.

    Visormail: Arra én is gondoltam, hogy át kéne nevezni Abu85 Catalyst-topicjává, de éppen ő az (és már köszöntem is neki a megértését), aki, még ha erős elfogultsággal is, de velem, és másokkal is ált. képes normálisan diskurálni (és akkor is figyel a fogalmazására, ha mérges), még ha nem is értünk egyet. Volt már, hogy elismertem, hogy igaza volt (10.7C vs. AvP), azt meg tisztáztuk, hogy ő nem tartja hibának, ha abbahagyja a gyártó a terméke támogatását, én meg igen, tehát csak a megközelítés volt a különbség. Azóta azt is elfogadom, hogy ő így látja.
    De nem ő volt az eddig, aki másoknak beszólogatott. Van, amikor ő tud megoldást egy problémára, van, amikor én, van, amikor mind2nké jó, van amikor egyikünké sem, ez a hibák különbözőségéből fakad.
    Persze, ha mellém állsz, számíthatsz az üldözésre, ahogy a többiek is, nem értettek maradéktalanul egyet az erőből fórumozókkal.

    Abu85: Ez a fő probléma a C csomagokkal: egyes konfigokon okoznak hibát, másokon meg nem (ezt most nem icon problémájára írom), hiába telepít a user teljesen szabályszerűen. De ez, gondolom, számodra sem újdonság, erre szoktad javasolni a support-ot. Viszont ezek sem igazolják, hogy a Catalyst-tel minden rendben lenne.
    Amióta tisztáztuk, én elfogadom, hogy azt nevezzük hibának, amiért valóban a C csomag felelős, nem az AMD. Nem is szóltam azóta egy rossz szót sem a Catalyst-re emiatt.
    Feledékeny vagy, emlékezz csak, volt, aki az én nézőpontomat osztotta a terméktámogatás megközelítését illetően.
    Azt viszont, bocsásd meg nekem, de továbbra sem tudom elfogadni, hogy ha valakinél egy szűz telepítéskor hiba adódik, te rögtön 3rd progikra hárítod a felelősséget. :R

    Steelmanus: Áruld már el, hogy ha valaki Catalyst-problémára keres problémát, és az csak ATT-szal megoldható, akkor hogyan mondjam meg neki! :U
    Segítek a furcsaságok megértésében: sokáig volt rendes internet-hozzáférésem, nem csak mobil, ráadásul a fórumozás nem kimondottan forgalomgeneráló tényező. Vannak saját cikkeim, amelyekben rengetegen fordultak hozzám, értelemszerűen válaszoltam is nekik, ergo sok a hsz-om. Akkor sem gyűjtögettem szándékosan, amikor még lett volna valami "haszna". A C-meghajtók problémái ritkán logikusak, az adatforgalmi korlátaimat meg csak abban a 2 esetben hoztam föl (igaz, több hsz. volt), amikor valaki azt mondta, mit érdekel engem, mekkora az indiv. csomagok mérete. Remélem, tisztáztam, amit kellett, a továbbiakban igyekszem ON maradni.

    icon: Sajna, a jelek szerint, csak új kártya beszerzésével orvosolhatnád minden problémádat. Ez a gyártó célja, mint anno írtam, és mint bebizonyosodott.

    Thrawn: Ezt napokkal ezelőtt javasoltam. :C

    A személyes véleményeket ismételten kérem pü. (bár lehet, megint hiába, ami a személyeskedők természetéből fakad), főleg, hogy az eddigieknél kevesebb legyen az OFF, nem vagyok sértődős. :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák