Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #27070592

    törölt tag

    válasz Hydra SR #23 üzenetére

    Abban tökéletesen igazad van hogy ez a váz csak egy upgrade-elt 40D, de ezekkel a változtatásokkal a canonnak egyszerűen muszály volt kidobni egy vázat hogy legyen új husi a piacon. Mindenki köpködte az előző széria lcd-jét, meg a "semmi értelme" af nélküli LV-t, hát reagáltak. Ehhez felesleges lett volna áttervezni a váz fogását, ami szerintem úgy jó ahogy van. A kereső terén is kihozták már a maxot, nagyobb keresőképhez úgy tudom nagyobb szenzor is kellene, ebből a szempontból a nikon mindig is előnyben volt a valamivel nagyobb aps-c érzékelőjével. "Félprofi" akkor lett volna szerintem az 50D ha aps-h szenzort kapott volna. Az kényszerűen hozta volna az áttervezett vázat és nagy keresőt. Nincs aps-h, nem félprofi váz. Szigoruan szerintem. De várjuk meg a javasolt kezdőárat. A 40D egy év alatt közel 50%-os áresést produkált.

    Előttünk van egy Photokina. Nekem úgy tünik a canon egy bizonyos markII vázra koncentrál, szvsz nem véletlenül nem jelentették be a mai napon. Máárketinnng. :)

Új hozzászólás Aktív témák