Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz csabecko #590 üzenetére

    Mondjuk Fejonek tényleg igaza van: kellő felkészültség (és itt most nem csak a "vasra" gondolunk) hiányában odaállni lefotózni egy egyszeri és megismételhetetlen eseményt - nos, ez eléggé necces dolog. :U Gondold el, hogy a szakma öreg rókáit is mennyi előre nem látható incidens éri munka közben, amire nem lehet felkészülni, maximum a kellő rutin tompítja őket. Nem tudom, milyen fotós előéleted van, de ne esküvőzéssel kezdjél, ha ez lesz az első tapasztalatod. Először gyakorolj máson, mert itt nem ronthatsz. Nem teheted meg a párral, hogy az életük nagy pillanatát eltolod... :(

    Ezek csak tanácsok, nem feltétlenül kell megfogadni őket. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

  • Fejo

    őstag

    válasz csabecko #590 üzenetére

    A kérdésedből azt a következtetést vontam le, hogy még soha nem fotóztál esküvőt (ellenkező esetben nem kérdeztél volna hasonlót) és abban sem vagyok biztos, hogy a kellő rutinnak birtokában vagy...
    Egy esküvő nem arról szól, hogy vidáman lekattintgatom a dolgot és de jó, már kaszálok is. Az az alkalom két ember életének egyik legfontosabb pillanata, nem teheti meg velük senki, hogy (az esetleges könnyűnek vélt pénz reményében) felkészületlenül elrontja a képeket és az esküvő után a pár majd kap egy rakat életlen és/vagy fantáziátlan és/vagy rosszul beállított, stb képet, azt osszák be. Egy esküvőt nem lehet másnap megismételni, hogy a fotós újra próbálkozhasson... :U

    Nem akartalak megbántani, de a kérdésed kapcsán bennem nem a felkészült, rutinos fotós (ami elengedhetetlen egy esküvőre) képe alakult ki bennem... :U
    Persze lehet, hogy tévedek...

    [ Szerkesztve ]

    www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

Új hozzászólás Aktív témák