Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaffa 2843

    Ármester

    válasz jegenye77 #31050 üzenetére

    Nem álszentkedem, de multi játékot megveszem, ha jó. Single-t általában kipróbálom és utána veszem meg, vagy csak várok egy akcióra. De ami tetszik és jó játék az mind megvan. (sajnos olyan is megvan ami egy rakat sz@r, de ez már az én hülyeségem)
    A warez nem az olcsóbb megoldás, hanem az ingyenes.

    Nem azt szidom, aki nem vette meg, hanem azzal van bajom, aki tudatosan (vagyis pénze lenne rá) nem veszi meg, de mindenféle ráfordítás nélkül akarja a teljes (multiplayer) élményt. Ezt nap mint nap tapasztaltam régebben war kereséskor. Van 2ezer játékóra CoD4-e de biztos nem érte meg neki megvenni. Az ilyet nem tudom hova tenni.

    Filmért moziban fizetek, nem ritka az, hogy egy-egy alkotást 2x is megtekintek. Az otthoni filmnézésről meg annyit, hogy ha lesz megfelelő infrastruktúra kiépítve és legalább annyira kényelmes lesz egy online store-ból kibérelni/streamelni a BD minőségú FHD filmet, mint letorrentezni, akkor azért fogok fizetni. Blu-ray-t (lejátszót) nem vagyok hajlandó venni, DVD-t pedig képtelen vagyok megnézni. A fizikai adathordozó felesleges. Persze, baromi jó, hogy megvan a polcon, de évek múltán már csak egyik fiókból a másik pincébe fog átkerülni, lásd bármelyik háztartás kazetta/CD-gyújteménye. :D

    Zenével is nagyjából ugyanez a helyzet. Amíg mp3-at akarnak nekem pénzért adni, addig meg fogom keresni a neten a lossless-t. Koncertre meg megyek ha tudok, szóval azon a fronton is viszi a pénzt. :)

    Nem azt mondom, hogy mintapolgár lennék, sőt ha valaki aként szeretne boldogulni, akkor elég nagy bajban lenne, de amit érdemesnek találok támogatni azért fizetek.

    #### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

Új hozzászólás Aktív témák