Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz lezso6 #7671 üzenetére

    Hát kutakodni. ;] Engem csak az érdekelne, ha valakinek írok privátot és baszik válaszolni akkor meg tudjam nézni a fórumba írt-e. De tudom mekkora visszaélési lehetőség ez amúgy sárdobálózásnál, mert más fórumon már vágtak hozzám viták alatt 5 évvel korábban írt hozzászólásaimat, és jó is hogy itt nincs. De az utolsó 10 találattal ki lehetne ezt szűrni.
    Bár nem teljesen az igaz, mert azzal is megtudni néhány topikot ahova irkálsz és abban már vissza tudják keresni a régieket is. Ahhoz meg korlátozni kellene a topikon belüli felhasználó keresést egy évre pl. Úgyhogy jah, inkább jobb ha nincs.

    A saját az jó lenne, az érdekelne hogy mik voltak az első hozzászólásaim ezen a fórumon, azt tudom hogy lámaként jöttem ide és nem is terveztem itt maradni sokáig úgyhogy annak nyomai biztosan látszódnak rajta. Meg hogy milyen topikokba írtam annak idején, lehetne egy ilyen kereső is.

    Olyat nem terveztek, hogy a Rios gépház felirat piros legyen új cikknél és egy számot odaírjon, mint privátoknál ha új jön?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák