Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz darvinya #117038 üzenetére

    a fantáziád annál több.

    én értem hogy valamikor valamiben te kompetens voltál egy egységsugarú körben, ezt el tudom hinni. a tragédia az amikor ezt az emlékek megszépítik, általánosítják (vö. minél öregebb a nagypapa annál jobb tanuló volt az iskolában) a kompetencia megkopik, ködös emlékké válik és átveszi a helyét valami innen-onnan részleteiben összeszedett és valamilyen random kötőanyaggal kitöltött zanza.

    minden gyerekre jut legalább egy ilyen nagybácsi aki mindig mindent jobban tud és meg is mondja, a háta mögött meg legyint apa meg anya hogy hagyd rá fiam, nem úgy van az majd otthon elmesélem.

    jelen esetben ami neked átsejlik a zanzán az ennek a cikknek az utolsó képe [link] mi szerint "Ez az abroncs futózott, itt az E jel", ez a szerencsétlen mondat meszesedett szilárd "ténnyé"

    és ebben az a szomorú hogy ez addig ok volt, amíg Pestabácsinak a kert végi szín, a szőlő meg a rötyi között tartott az élet addig ez érthető volt, de szemmel láthatólag beszálltál az internetbe, előtted a világ összes tudása, és neked ennek ellenére óriás a szélmalom és eszedbe sem jut ráguglizni hogy az E jelzés az egy minden új és esetlegesen futózott abroncs esetében a ECE-R 30 előírásnak való megfelelőséget igazolja és a világon semmi köze a futózáshoz azon kívül hogy a futózott abroncsnak is teljesítenie kell ezt az általános előírást.

Új hozzászólás Aktív témák