Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz GabN73 #100293 üzenetére

    Félre érted, hogy mi akar kommunikálni Saint. Ő azt mondja, hogy a telefonszám, általad (mint jogi személy) által való tárolása, beleegyezés nélkül, adatvédelmi törvénybe ütközik.

    Magyarázat:

    Ha én megadom valahol a telefonszámomat, azt önszántamból teszem. Ezen felhívhatsz (ráutaló magatartással beleegyeztem, hiszen számodra elérhetővé tettem a számomat (adatlap, hirdetés szövege). A megadott adataim felett én rendelkezem, bármikor törölhetem, elérhetetlenné téve számodra. Ellenben ha te a tudtom és beleegyezésem nélkül tárolod, akkor az felett nincs rendelkezésem. Ez a tény, ami adatvédelmi szempontból aggályossá teszi a dolgot.

    üdv, föccer

    [ Szerkesztve ]

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

  • Magnum_

    nagyúr

    válasz GabN73 #100293 üzenetére

    A szakmai reszhez lenne mit irnom, de tok felesleges, majd ha fel ev mulva valtani fogsz, ugyis belatod majd.
    De ettol fuggetlenul drukkolol, ezt multkor is irtam, fenntartom, tovabbra sem veled volt bajom az offos reszig, amire majd kulon reagalok.
    Ez tetszik, hogy az ingatlanos ugy adja el magat, hogy segit a parasztnak, attol fuggetlenul a munkaja java a hideghivas. De jol hangzik.
    Btw hany ingatlant adtal el eddig?

    Megprobalhatsz megserteni, hogy mikor szereztem diplomat, de mivel pontosan ismered a teljes sztorit, ezert nem csak invalid, de nem is elegans ezzel jonni.
    Viszont adatvedelmi kerdesekrol vitazni velem itt ebben a helyzetben szerintem nem oke, mivel nem tudtad megvedeni az allaspontot.
    Btw mi volt jobb? Bkk igazgatoval kavezni, vagy hideghivni?

    #100295abbol nekem mi bevetelem lenne, hogy altalanos adatvedelmi hibara ravilagitok? Semmi. Tehat nem aranybanya.
    Es itt nem.pereskedesrol lenne szo, hanem kozigaztasi eljarasrol.
    De hat te mindenhez IS ertesz.

    [ Szerkesztve ]

    I humbly and respectfully decline™

Új hozzászólás Aktív témák