Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Magnum_ #61466 üzenetére

    Hát vannak bizonyos gyengeségek amik csak idővel jönnek ki... Nekem a meglazuló csavarral rögzített nyelektől van tele a puttonyom...

    Ja, ha már puttony...meg tele...

    Az milyen már, hogy 22-én délután a Sthümer boltban azt mondják, hogy annyi szaloncukor van amennyit ott látunk és már nem jön újabb szállítmány???
    (kb 3-4kg volt összesen és 3 féle volt.) Ilyen mákos-hányás, meg marcipán-trutyi, és végül mandulás-blöe...
    Aranyköpés, amíg bent voltunk: - Hát egy fára legalább 1 kg kell. (Az eladó tanácsa egy 30-as tanácstalan férfinek.)

    Eljöttünk és tudtuk, hogy Aldiban volt étcsokis-trüffel. Gyorsan bezsákoltunk egy dobozzal... De kéne még kb 20-25 dkg mert idén kicsit nagyobb lett a fa... Azért ilyenkor WTF lesek ki a fejemből, hogy legközelebb októberbe meg novemberbe kell megvenni, mert lelegelik a boltokat...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák