Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sensor060

    aktív tag

    Hello Miko !

    Szerintem a lemez élettartamát ez abszolút nem befolyásolja, nálam amikor csíkos lett a lemez (mint írtam még a dvd-s idők elején) akkor azonnal volt vele gondom, egy régebbi (divx-et nem tudó) asztali lejátszó nem bírta lejátszani, elakadt kb. ott, ahol a csík is látszódott a lemezen.

    Hello NetED !

    Semmi problémát nem okoz, csak az adatátvitele az USB-nek max. 35 megabyte/sec, tehát ha az alatt vagy akkor simán jó. Egy 4x-es BD írás 18megabyte/sec körül van, tehát simán belefér. Alaplap driverek legyenek jók azért, hogy megbízhatóan működjön!

    Hello Winzoli !

    Először is fel kell rakni a Lightscribe System Software-t , ami ingyenes, ez tulajdonképpen a driver és az ahhoz tartozó control panel.
    Ha minden jól működik, akkor ezen a control panelen beül meg tudod nézni, hogy megtalálta-e az íródat. (Újraindítás lehet kell).
    Ha ez működik, akkor egy lightscribe készítő/nyomtató programot kell beszerezned, ez több is van. Vannak ingyenesek (ott a Lightscribe Download oldalon is találsz), meg vannak a jobbak, amik fizetősek. Az egyik, ha talán nem a legjobb a SureThing, ez is fizetős, cserébe egy elég jó programot kapsz, szinte mindent meg lehet vele csinálni, könnyű a szerkesztés, tud mindenféle szövegezést, textúrázást, mindent, és szinte egyből látod is, hogyan fog majd kinézni a lemezen.

    Hello Opcgyuszi !

    Ha letöltötted, akkor biztosan van ott info (.NFO) file is, abban kell körülnézned, és abban megtalálod majd, hogy melyik PLAYLIST file lesz maga a fő film. A legjobb, ha van BDInfo.txt is ott, mert abban találsz ilyet például, hogy :
    ********************
    PLAYLIST: 00800.MPLS
    ********************

    Egyébként magát a BDInfo-t is használhatod, ez egy kis ingyenes program, pont az ilyen dolgokra való (miért nem ezzel kezdtem :) )

    Tehát PLAYLIST-ből az .mpls-t kell betölteni, Ts-Muxer majd írja is szépen a playtime-ot, és akkor jó, ha kb. azt az időt kapod, ami magának a filmnek is a játszási ideje.

Új hozzászólás Aktív témák