Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robag3030

    csendes tag

    Üdv mindenkinek

    fentiekben olvastam valahol h lucca3.3 gps-jelet nehezen vagy eggyáltalán nem talál
    a probléma nállam is adott volt.kezdtem gyanakodni a készülék antenna hibájára,ki is cseréltem és láss csodát jel még mindig semmi.valamikor 10-20 perc mulva talált jelet vagy olykor eltelt egy ora is mire megfogott egy müholdat. és innentöl kezdve tökéletessen müködött. a szerviz menün bellül a gps infoban megfigyeltem egy ugyanijen készüléken hogy ha elinditod a bizonyos startokat a jo készülék alapbol tud bizonyos mühold adatokat mint pl sebesség meg ijenek,mig az én készülékem mindent nullábol indit és nagyon nehezen csatlakozik ott láttam egy rublikát nmea vagy valami ilyesmi mivel igazábol nem értek hozzá nemtudtam mire használni jelentéktelennek tünt.aztán barangolva az igo8 menüjében felfedeztem egy rublikát a NYOMVONALAK opcionál mégpedig nmea vagy mi mentése ami az én készülékemen valamiért nem volt bepipálva.bepipáltam gondolom mentett valamit és láss csodát a készülék aztmondhatni gyorsan talált müholdat 1-5perc között elösször
    aztán a használatok során vagy az adatok sokasodásábol kifojolag vagy nemtom de a készülék egyre gyorsabban talál jelet most ugymükszik mire a nyitóképröl a térképre váltok addigra van jel ugyhogy ajánlom figyelmetekbe ezt a kis rublikát mert nekem ez segitet a hiba kiküszöbölésében :W :)

    üdv mindenkinek remélem tudtam segiteni a tapasztalataimmal

  • robag3030

    csendes tag

    ja és még annyi hogy kikapcsolásnál ki kell lépni az igo bol és a készülék kikapcs gombját csak roviden megnyomni igy nincs reset és könnyeben indul egyböl a navigombok látszanak

Új hozzászólás Aktív témák