Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz maláj #9792 üzenetére

    szerintem ne eroltesd tovabb a dolgot, lathatoan nem csak a bittorrent protokollal, az altalanos iskolai matematikaval sem vagy tisztaban

    amennyire tudom, a digi legnagyobb csomagjahoz is csak 25mbps (megabit per sec) feltoltes jar
    te ezen futtatsz 20-30 (az egyszeruseg kedveert legyen most 25) aktiv torrent-et, amik legalabb 1 szalon (maskent nem lennenek aktivak) forgalmaznak (ez egy rendkivul nagylelku becsles)
    namost en akarhogy szamolom, ez szalnakent atlag 1 mbps-re, vagyis 128kBps-re jon ki

    de meg ha igaz is lenne, hogy valakinek tobb (legdeljebb 3.125) MBps-sel toltes fel, akkor a maradek tenyleg 1-2kbps-sel tolt majd csak

    ha visszaolvasol kicsit a temaban, lathatod, hogy korabban linkeltem parszor hasonlo eszlenyeket, akik szerveres sedd-rol csak 1-5kBps-sel, vagy neha meg kevesebbel toltottek, mert az agyatlan barmok szinten tobb szaz, tobb ezer torrent-et futtattak, mondvan "a digis net birja"
    nem b+, nem birja, vegyel elo egy szamologepet

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák