Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz poffsoft #3267 üzenetére

    Szia! (#3267) poffsoft Tiszteletem ez úton is, korrekt infókat adsz de a kolléga mindent másképpen gondol.

    Bocsánat hogy beleszólok most a beszélgetésetekbe. :) :R
    Az alaplap manualja semmit sem ír??
    A bios frissítéséről, ez érdekes dolog mert benne kellene legyen mert nem titok.
    A kedves kollégánk valószínűleg nem is ellenőrizte le, gépének a bios-át amit alaplapja boott.nál ír is ki betűk és számokat és verziószámot is.
    Jelenleg még most működik gépe míg el nem flesseli a biost gépében.
    Beidézném idézőjelben, "mit jelent, hogy szarik rá", eszt a kolléga-tudhatja de én sem tudom pontosan mire is gondolhat, de próbálok segíteni azért.
    A lényeg hátha nekünk mind a ketten amit mondjuk is most talán elhiszi amit mondunk.
    A verziószámot a bios-ét mit talált le is írja idézem, "Northwood-ot a 030423s BIOS támogatja.", igen de kérdéses??
    A miértre a válasz ha kérdeznéd te és kolléga is.
    Az egy dolog hogy alaplapja boott.nál írt ki verziószámokat és azokat le ellenőrizte e?
    A lényeg hogy ez komoly hiba mert ha nem tette-meg esetleg, szerencsés esetben mint most is.
    A bios nem engedi felül írni magát mert védett az ellenőrző összege, kollégánknak nagy nagy szerencséjére.
    A lényeg nem stimmel a kiszemelt bios verziójával és ellenőrző összegével és ezért nem engedi flesselni magát a bios.
    Remélem tudtam segíteni is.

    [ Szerkesztve ]

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák