Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csokinick

    csendes tag

    Sziasztok,

    Sajnos elég kihaltnak tűnik ez a téma de azért felteszem a kérdésemet, hátha valaki éppen erre jár. :) Támadt egy ötletem vállalkozás terén. A lényeg, hogy több elektronikai és IT eszköz építésével (tulajdonképpen összeszerelés) létrehoznék egy új eszközt. A jövőbeli támogatás és szoftveres részével egyenlőre ne foglalkozzunk. Nem túl bonyolult szerkezet, ha arra gondolok, hogy otthon megépítem magamnak. Viszont én ebből jövedelmet szeretnék szerezni, tehát forgalmazni szeretném. Semmilyen üzleti tapasztalatom nincsen sajnos ilyen téren és még nem jártam utána a témának, csak az alap koncepciót "álmodtam meg". Tanácsot szeretnék kérni, szerintetek mennyire reális teljesen kezdőként, igen csekély tőkével nekiállni ennek a projektnek, vagy hogy kezdhetnék neki? Ahogy átgondoltam az egészet mind a termék minőségét és megfelelőségét illetően, illetve a forgalmazással kapcsolatosan is biztos rengeteg jogszabálynak meg kell felelni, ezen túl pedig a vállalkozást is szükséges vezetni. Túl nagy falat lenne elsőre? Keressek ismerősöket, befektetőket akik tudnának benne segíteni? Köszi a válaszokat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák