Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hanee

    senior tag

    válasz AMD Power #408 üzenetére

    Szerintem ha vállalkozni szeretnél ne úgy indulj el, hogy "hmm de jó lenne egy saját bolt, csináljunk mondjuk egy kis közértet", hanem próbáld meg kitalálni, hogy mondjuk ahol laksz, a környéken mi az, amiből nem nagyon van, és lenne rá igény. Rést kell keresni. A kis boltok megélnek ott, ahol szükség van rájuk.
    Ahol mi lakunk, ott pl. egy adott kb. 500 méteres úton amióta itt lakunk olyan fluktuáció van, hogy szinte már nem bírom követni. Van olyan üzlethelyiség, ami korábban volt műszaki-telefon üzlet (amire totál nem volt szükség, mert 100 méterre van egy nagy számtech-gsm bolt), aztán lett belőle egészséges sütiket áruló bolt (amire szintén nem volt szükség, mert Budapest egyik legnagyobb bio boltja szemben van vele kb), aztán most lett belőle csirkefalatozó. Ez most úgy tűnik bevált a tulajnak, mert ilyen nincs másik a környéken, és ráadásul finom a kajájuk.
    Egyébként szerintem 1,5 millió kevés lesz egy kisbolthoz :U
    Minden esetre szerintem azt próbáld meg kitalálni, hogy mi nincs még arrafelé.. ha nincs éjjelnappali bolt, akkor akár érdemes is lehet belevágni. De ne csak úgy belecsapj a lecsóba, gondold át jól hogy csinálod és kérj tanácsot olyantól, akinek van vállalkozása :))

    hanee

Új hozzászólás Aktív témák