Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz ViZion #27033 üzenetére

    azt fogom tenni Mester!
    Egy utolsó kérdés mára....
    van egy ilyen tápom: Corsair AX750 80+ Gold moduláris
    ma vettem bele egy ilyen ventit
    gondatlan kicserélem, és akkor ez is csendben lesz
    az odáig oké hogy mivel mindegyik kábel fekete volt, így nem tudtam kitalálni melyik a piros-fekete páros, mivel a harmadik az gondolom a fordulat szabályozás.
    két verzió volt amit kipróbáltam, majd mérgemben visszaraktam a gyári ventit.
    létezhet az hogy mivel nincsen bekötve a harmadik kábel a tápba, ezért nem indul el? (persze a tápba nem is kell bekötni a harmadikat, tudom ;] )
    úgy gondoltam hogy nem kell, mert a táp úgyis teljesítmény alapján állítja a venti sebességét.
    de ha tévednék akkor szólj kérlek vagy szóljatok :)
    azon agyaltam, holnap kiderítem melyik az a két kábel (piros.-fekete)
    és ismét bekötöm.
    ma az új venti fel sem pörgött :(
    az okés hogy a táp egy bizonyos terhelésig nem indítja el a gyári ventit, de indításkor felpörgeti a gyárit és leállítja.
    lehet valami teljesítménybeli eltérés miatt nem indult el az új ventivel?
    tanácstalan vagyok, és reménykedem abban hogy neked/nektek van valami tippetek.
    no de mára abbahagyom a drága fórumozok sokkolását és megyek alvadni
    holnap folytatom a kutatást, hátha...
    de ha nektek van ötletetek akkor szívesen meghallgatom, mert ha ezt az új ventit be tudom üzemelni, akkor nem kell másik táp :R

    szerk: amúgy köszönöm a márka és típus tippeket, holnap megvizsgálom őket :R

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák