Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #5613 üzenetére

    No ez kábé a szokásos infó,ami már Mo-n évek óta annyit jelent,hogy:

    -Magyar szeró nem lesz,sőt a legközelebb Németország,hadd cumizzon a Balkán népe

    -A szerver ára annyi lesz,hogy egy nagyobb,24/32,stb.szeróért kifizetheted €-ban egy teljes játék árát(egy szolgit néztem,kedvezménnyel volt 30€(-50% előrendelői!) egy 24 fős szerver,csak 5€ környéki,hogy elnevezhesd a magad módján és a kis kép se a szerverszolgáltatóé legyen :W )

    -Garancia a szeró minőségére SEMMI,utoljára a CoD 4 idejében figyeltek erre,de a hazai szolgáltatók is,kieső időre is adtak plusz napot még félórás kiesésre is,egyéb,pl.ping vagy akármi gondra is.
    Béreltem azóta ezzel az új csoda móddal szerót,márminthogy csak bizonyos szolgiktól lehet,0 support,semmi válasz hibákra,semmi bocsánat,stb,és TERMÉSZETESEN a gépparkjuk teljesítményének többszörösét kiárulják,hogy csúcsidőben vacakul menjen a szeró már pár fővel is.BC2-ben is jó volt a bérelt szeró,kis létszámmal,16 feltt kezdődtek a problémák,a fal mögé rég befutva meghalások és a 10mp múlva robbanó gránátok.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • boogie84

    veterán

    válasz oriic #5613 üzenetére

    Gyerekek lehet h pesszimista vagyok, és igaz csak a Béta BC2 és MoH-al játszottam, de ezek a szerveres dolgok nem túl biztatóak. (ezzel szemben lehetséges h az MW3 sem lesz jobb)

    Ha már PC-re fejlesztették, miért nem jár a nagyobb játékos állománnyal rendelkező országoknak saját szerver? Nem ismerem a statisztikát, de előrendelésekből talán lehetne következtetni arra hogy kb melyik ország hány játékossal fog bírni. (bár ez üzletileg bukta lehet, hisz előrendelés az nem vásárló még)

    A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Aktív témák