Hirdetés

Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz Cybertrone #30982 üzenetére

    Maradjunk annyiban,hogy az egész brigád nem áll a helyzet magaslatán........ És finoman fogalmaztam amit itt művelnek a játék megjelenése óta az a kabaré/vicc kategóriába ment most már javult a helyzet de ezek a hibák leállások be nem lépések stb... nagyon rossz hírnevet ad az egész bagázsnak.... Hihetetlen,hogy nem tudtak kiadni egy olyan játékot ami nem áll és még ráadásul 42040240 BUG van benne akkor ez az online rendszer server leállások disconnect-ek is vicc számba mennek ne védjük már őket. Ők semmiről sem tehetnek igaz én meg a több millió ember aki kifizetett a játékért 5-10.000 Ft-ot vagy még többet az nem egy rakat fosért fizetett és azért se,hogy ne legyen joga kimondani,hogy ez szar amit előadtak a megjelenéstől.... Kapják össze magukat és dolgozzanak rendesen ha én ezt csinálnám a munkahelyemen így végezném a munkám ilyet adnék ki akkor lenne ott baj. Másrészt képzeld el mondjuk ugyan ezt az internetnél. Fizetsz az internetért és kapsz egy fost hol megy hol nem kilép mikor gondolja stb stb... Gondolom ideges lennél és mondanád nem ezért fizettél x forintot és te a jogos szolgáltatásod kéred nem egy fost.... Nah ugyan ez érvényes a BF3 -ra orignre...

    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Aktív témák